2D Drawings: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
!Part Number | !Part Number | ||
!Name | !Name | ||
! | !QTY | ||
!Link | |||
|- | |- | ||
| | |1 | ||
| | |BR01-SC-B2B-01 | ||
| | |BEAR SIGNAL_01 | ||
| | |2 | ||
|Download | |||
|- | |- | ||
| | |2 | ||
| | |BR01-SC-B2B-02 | ||
| | |BEAR SIGNAL_02 | ||
| | |2 | ||
|Download | |||
|- | |- | ||
| | |3 | ||
| | |BR01-SC-B2B-03 | ||
| | |BEAR SIGNAL_03 | ||
| | |2 | ||
|Download | |||
|- | |||
|4 | |||
|BR01-SC-B2B-04 | |||
|BEAR SIGNAL_04 | |||
|2 | |||
|Download | |||
|- | |||
|5 | |||
|BR01-SC-B2B-05 | |||
|BEAR SIGNAL_05 | |||
|2 | |||
|Download | |||
|- | |||
|6 | |||
|BR01-SC-B2B-06J | |||
|BEAR SIGNAL_06_JUMPER | |||
|1 | |||
|Download | |||
|- | |||
|7 | |||
|BR01-SC-B2B-07 | |||
|BEAR SIGNAL_07 | |||
|2 | |||
|Download | |||
|- | |||
|8 | |||
|BR01-SC-FC-01 | |||
|FOOT_SIGNAL | |||
|2 | |||
|Download | |||
|- | |||
|9 | |||
|BR01-SC-BS-01 | |||
|SENSE_01 | |||
|1 | |||
|Download | |||
|- | |||
|10 | |||
|BR01-SC-BS-02 | |||
|SENSE_02 | |||
|1 | |||
|Download | |||
|- | |||
|11 | |||
|BR01-SP-ES-01 | |||
|ESTOP_SIGNAL_PWR | |||
|1 | |||
|Download | |||
|- | |||
|12 | |||
|BR01-SP-IMU-01 | |||
|IMU_SIGNAL_PWR | |||
|1 | |||
|Download | |||
|} | |} | ||
Revision as of 21:50, 1 April 2023
| No. | Part Number | Name | QTY | Link |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BR01-SC-B2B-01 | BEAR SIGNAL_01 | 2 | Download |
| 2 | BR01-SC-B2B-02 | BEAR SIGNAL_02 | 2 | Download |
| 3 | BR01-SC-B2B-03 | BEAR SIGNAL_03 | 2 | Download |
| 4 | BR01-SC-B2B-04 | BEAR SIGNAL_04 | 2 | Download |
| 5 | BR01-SC-B2B-05 | BEAR SIGNAL_05 | 2 | Download |
| 6 | BR01-SC-B2B-06J | BEAR SIGNAL_06_JUMPER | 1 | Download |
| 7 | BR01-SC-B2B-07 | BEAR SIGNAL_07 | 2 | Download |
| 8 | BR01-SC-FC-01 | FOOT_SIGNAL | 2 | Download |
| 9 | BR01-SC-BS-01 | SENSE_01 | 1 | Download |
| 10 | BR01-SC-BS-02 | SENSE_02 | 1 | Download |
| 11 | BR01-SP-ES-01 | ESTOP_SIGNAL_PWR | 1 | Download |
| 12 | BR01-SP-IMU-01 | IMU_SIGNAL_PWR | 1 | Download |